Entries Received

AARSTEINSEN, LISA REINA
AFFI, LISA WILLOW
AIME, KAREN CHESTER
AKSU, LALE QISS EDDIE (STC)
ALEXANDER, CARTER (JH) KATE
ALEXANDER, WENDY CRUSH
ALLAN, JANNEY SADIE
AMOS, WENDY MAGGIE
ANDERSON, RON PENNY (STC) BRISTOL (STC)
ANDERSON, SHELLEY TAKODA
ANDREW, HILARY STONEY
ANTONISHEN, SHERRY SIMON
ARMSTRONG, SHARON JAKE BOBBY
BABCOCK, LISA STELLA
BABIJ, YVONNE DENIM DEUCE
BACHAR, MICHAL RANE
BANG, ELIZA OSCAR
BARNES, JENNY TEDDY
BARTEL, SUZANNE DRIFT
BEALE, COREY GHILLIE
BECKNER, FRANCE ZIPR
BERTRAND, TARA JINX
BISSONNETTE, CHANTAL EDGE SAMWISE
BLENDELL, MELANIE MIA BUGSY MALONE
BOGDAN, HEATHER DAX
BOTTRELL, LORRAINE KWYN
BRADSHAW, GARY BEAU
BRODERICK, DREE LIZZY
BRODIE, ROBIN PESO
BRONSON, RAY BREE JIGGS
BROOKS, JILLIAN MARLEY ABBY (STC)
BROWN, RICHARD SUGAR KRUSH
BRUNKE, LAUREL PADRAIG RUAIRI (STC)
BRYDLE, ALISON ZEEVA
BURROWS, SHARON TESS
BUTLER, JOY BELLA
CALON, KATIE SYNCHRO LAVISH
CAMPBELL, HEATHER BARON
CAMPBELL, KATHY FLEURY
CARSON, KEVIN YUKI
CATHERS, ANDREW SHYLA
CHABLUK, ARNOLD PENNY
CHALLENGER, SARAH TESS
CHAN, KELVIN FLARE
CHARBONNEAU, DOREEN LUNA
CHASE, LYNN PAIGE CHESS
CHRISTENSEN, LISA OPAL
CHUTTER, SUSAN LILLY
CLARK, LINDA CRUZ
COLGAN, LESLEY CRUMPET WHISKY JACK
COLJEE, RICHARD DUNDEE
COLLINS, KIMBERLEY SONY FENWAY
CONNELLY, DAVE FLASH WRAAP
COOPER, CHERYL KITTY
CRAIG, DOROTHY RYLEE SONIC (STC)
CRESSWELL, DOVE TORQUE
CUNNINGHAM, DIANE ELLIE
CYBULSKIE, KATHIE TANNER ARCHI (STC)
DAHL, DEBBIE CROMBIE
DAVENPORT, JUSTINE DINO
DENIS, SHAUNEY JUNO
DERY, TRACEY KEELAH WYNTER (STC)
DJURFORS, THOMAS BLUR
DUFTON, MIKE SHAYLA VICKEY (STC)
DUNDAS, MICHELLE SWEEP
DUNG, ELIZABETH JOJO BROWNIE JACK
DUNSTER, MAUREEN JIFFY POP
EDGELL, ALI ENZO
EDWARDS, DEBORAH MALLEY
EICHER, KAYLA VESA
ELIAS, CHRIS JACK SPARROW
ELLIOT, JOANIE-LEIGH REMI LEBEAU
ERSKINE, ALI CALI
EVERSON, LISA ATOM
FEDERICI, MARY AVIS KANE
FEFER, SYLVIE LULU
FERRIS, MEGAN VEDA
FLETCHER, ANNE QANNIK
FORCAN, DANICA SPIDEY
FORD, RICHARD JIMMI JOEY
FORSHAW, NANCY SARA RAIN
FOSTER, ROB RUBY CHARA
FOWLER, CATHY LACIE
FRAME, ALLISON BANJO HIJINX
FRASER, JANINE TAZ
FREESTONE, VALERIE PEPPI
GAGNON, SHONA ODIE
GALLANT, ANGELA KODIAK
GAUTHIER, CANDACE OLLIE
GILL, MAURA MAIZY
GORDON, CAROL FIZZ
GRANTHAM, SHERI TED
GURR, NICKI QUIZ FEDX TEASER
HARROP, DONNA REV VALOUR (STC)
HARTFIELD, LEE ZUKO
HASTIE, LAUREN SKYLAR
HAYES, LIZ HARI
HEDMAN, EMMA ODD DIPITY (STC) GECKO (STC)
HESKA, KIANA KENAI (STC)
HOLE, BRIGITTE ZOE SARAH (STC) MORGAN (STC)
HOREL, BRIANNA TIPPER
HOREL, PIA FERGIE
HOSKINS, DENISE KAYLEE SPRING
HOWARTH, SANDI SPRING MEG
HUNT, SHERENE JESSIE JANGO
HUSTON, LAURIE TWEAK
JACKSON, KAROLYN CAMILLA
JACKSON, YVONNE BRANSTON
JOHNSON, FRANCES KIERA
JONES, TRUDI BREEZE
JOUSTRA, BARB MAVERICK
JUROVICH, LORRAINE STITCH
KEDDY, SHEILA RINGO
KELLEY, BRETT HOPE
KELLEY, KAREN BLUE
KESLER, EMMA MILES
KIDD, DYANNE JOEY
KILPATRICK, ELLEN JAVA
KIMBER, ALLANA FYNN
KINNIE, HANNAH LUCY
KLEIN, MICHELLE ZARA
KLOC, DONNA SHUGER
KNIGHT, SARAH MEEKO
KONCSIK, LISA OSCAR LOLLIPOP
KONRAD, ROSANNE SPROCKET
KUTCHYERA, CAROLYN LEKO
LABELLE, TARA JET VIPER
LANDRY, MICHEL PATCH
LANGLEY, SAMANTHA PEPPER
LAU, KAREN LYSIPPE ELEKTRA
LAVERS, ELAINE LACEY GALLAGHER (STC)
LAYCOCK, CAROLINE SCENIK FLIRT (STC)
LAYCOCK, HELEN ZUMBA JUNNEAU STC)
LEIGHTON, KATHLEEN SCOTTIE MCDOGGIE MISTER MCDUFF (STC)
LEUNG, ALICE GIGGSY
LIENERT-TIKAL, CATHY ECHO BREEZE
LOCK, ANGELA AMIE
LOCKE, KIRSTEN BRAZEN
LOVEJOY, VICTORIA KENDRA BERYL (STC)
LUPACCHINO, ANNA SAMWOW! LIBBY
LYNES, ERIN VERONA
MACHEK, M/P (F BECKNER HANDLER) SADIE
MACLELLAN, WENDY LEXI
MAHARAJH, ANGELA UMATILLA SPEEDWAY HOUSTON (STC)
MALLINSON, TRACEY WILLIAM WALLACE
MALMBERG, SHANNON TELL
MANNERS, MARNIE KUDO
MARCHTALER, COLLEEN SHILO
MATTSON, BEV DOONE
MAURER, SAIRA JERZY
MCCALLUM, ELISHA DETOUR
MCCORMACK, MARIAN KALI BLUE
MCCORMICK, SHANELLE DIAMOND
MCDONALD, VALERIE KIRBY
MCGRATH, ANGEL POPTART
MCLEAN, DENISE JAZZ
MCLEOD, LINDA BOO SNEAKERS
MCMILLIAN, ASHLEY BENSON MAVERICK
MCNABB, KELSEY RILEY
MERRICK, BEV KEVIN
MEYER, SHANNON JORJA HEIDI
MITRUNEN, PETER ORLANDO
MITRUNEN, SARA CAILEY POPEYE (STC)
MITTON, KATHERINE HARLEY
MOFFETT, MARCY CRUZER
MONTES, KARI HURLEY
MOON, KELLY FINTAN TEEGAN
MORIC, SARA FREJA
MORRISON, CATHIE VIXEN
MORRISS, LAURIE PATCH
MURDOCK, DEB CALI (STC)
NAVERT, CHANDRA DIESEL
NICHOL, AIMEE LILI
NIGHTINGALE, SUSAN ASHA
NORIE, LAURA SOVI
OMALANZ, LISA PARTY GIRL
PANDER, KATHY BUDDY
PARKINSON, MARGARET BEN
PENNER, SHERRI DEKLA
PETTERSON, LISA JUNIE MARI
PLETSCHER, BRIGITTE ENZO
PORATH, LISSA SUKI
PROCKIW, KRISTA BEGBIE
PRONGER, LORA TAB
PUGH, WINONA FAELAN
PUREWAL, LESLEY VIJAY MILLAN
PYE, SUSAN NOVA
REED, DOUG EZ
REED, KIM BELLA
REEVE, MEREDITH ABBY
REHILL, WINN SHADOW
REINTJES, DELAENA LOTUS
RIEGER, GERHARD NIKO
RIJNEN, SIETSKE MACHA FLOW SPARK
RIVERS, STEPHANIE SPANKY
ROBERTSON, EVELYN STORY VELO (STC)
ROBERTSON, KIRSTEN ABNER
ROBERTSON, LORRAINE MIA
ROBSON, CLAIRE CRICKET
ROCKWELL, KATHERINE AMBER
ROGERS, CINDY HECTOR
ROMAIN, DONNA DASH (STC)
ROMOLOCK, RICHARD MOJO PEARL
ROSE, KIM JANGO
RUDD, RACHAEL LOUIE
RUDDICK, GWEN ANGUS AL-VINN
RYF, ROGER BISCUIT SPY RISK
SANDBERG, FAREN BEEZER FIASCO (STC)
SANDERSON, MAUREEN ZARA
SANDVAR, LORRI RIPLEE
SAWATZKY, MARILYN DEUCE ZOOMBA
SCHMIDT, BRANDY MIGA
SCHMITT, AMY KC
SCHWARK, JULIA RIKKI HELIOS
SCOTT, CORINNE BEAU BELLA
SENEY, IVY AHMYRA
SENEY, LORRAINE DLEANEY
SETO, EVELYN CHRISSIE
SHALABY, CHRISTINA KASPER
SHEPHERD, GAIL JADE
SHORTLAND, MIKE STAR STRIKER
SLOAN, GERRY STRYKER (STC)
SLOAN, PHILIPPA LUKKA ZEST! (STC)
SMITH, KATHY JAGUAR BEAMER SURF
SMITH, LYNN GIDI UP
SMITH, MARLENE SIENA
SMITHSON, MARGARET COOPER JASPER
SNELLEMAN, DESIREE PACE CRU
SNYDERS, LISA RIO
STARR, ELKE HURRICANE
STATZ, APRIL KIZZ RYNN (STC)
STAVERT, TOM MAX
STEPHENSON, SANDY TANQ
STEUART, HILDI BABS
STEWART, BELINDA TICKETY BOO
STRICK, JOAN POET
SUGIYAMA, DARLENE DUFFY BUMBLE BEA
SUN, LISA BRUTUS BAM BAM SIR DOMINGO
SWINDEN, DIANA CJ
SZITA, NATALIE NIXON NITRO (STC)
TARLIER, DENISE NIKKI KAI
TAYLOR, SHERRY CURRIE TINNIE
TEMPLE, VIVIENE LUCY
THERRIEN, SHERRY OLIVER
THEW, KIMBERLEY WICKLOW
THORNTON, LOLA LYAM ANDY
TIEDE, GLENN BEW BOO BILLY BOB SNAP!
TOOLE, TRESSIA JETTA SPARKS
TRIGG, KELSY MAGGIE
TUNKS, PEGGY KODA DAWSON
TURTON, MEGHAN JAZZ
TUULOS, EILEEN ONNI
UPPER, DANA STEVE
VAN WYK, VICTORIA RIKER
VANEYK, WENDY QUINCEY
VENTER, LINDI DELTA CASSI
VETO, GABRIELLE BARNEY
WALLACE, JUDY MAYC
WARNER, AILENE KAPPI
WEBER, SARAH OSA
WERNER, LIZ GIGGLES
WESTNEDGE, KIRI TASU WAVE (STC)
WHITE, DONNA BARLOW
WHITEHEAD, KAY MIST
WILLAMSON, E KAREN AIKO KODA
WILLIAMSON, SHEREE HOUSTON
WILLMS, MELISSA SMUDGE TEXAL (STC)
WILSON, CAROLE COOKIE
WILSON, SHELLEY RUBY
WONG, LISA CHARLIE LOU LOU
WONG, PK FREYA
WONG, SHANNON MAX
WOODHAM, NANCY VASCO
WOODLEY, CHRISTINE KEVLAR TWIZZLE FLYER (STC)
WRAY, FIONA ROGUE
WRIGHT, RON SOPHIE
WU, JUDY ROWAN-OCTANE
WYNSTON, GAIL LAINA
WYSS, TANYA KAYDEN
YARROW, LORI FRIDA
YATES, DAVID BORDER
YOUNG MILLER, ANTHEA ASTI SMUDGE
ZACHARATOS, PHIL SANKA SAGAN
ZANKER, MONIKA ZING
ZEEMAN, SHERRY RAINY (STC)

343 – May 17, 2018